Fabryka Czekolady - budynek B i D, ul. Wrocławska, Kraków

Mieszkania gotowe

Kraków - Prądnik Biały, Kwiatowa Równina

 Komfortowe mieszkania -atrakcyjne ceny

Wrocław - Stabłowice, Nowy Horyzont

  NOWY ETAP - BUDYNEK A1

Ostatni etap - budynek C, ul. Wrocławska, Kraków

Fabryka Czekolady

Malinowe Zacisze, ul. Rakowiecka, Wrocław

Tylko 24 kameralne apartamenty bezpośrednio przy parku

WYSZUKAJ SWOJE MIESZKANIE

Inwestycje

Aktualności

Od kilku lat utrzymuje się dobra passa w branży deweloperskiej. Rośnie liczba oddanych inwestycji i pozwoleń na budowę kolejnych.

Jak długo może utrzymać się taka tendencja?

Więcej...

Uprzejmie informujemy, że 29 kwietnia  biuro sprzedaży GEO

 w  Krakowie  będzie nieczynne.

Zapraszamy już 2 maja

nbsp]

Więcej...

Początek 2017 roku okazał się rekordowy pod wieloma względami. Jak podaje GUS, w styczniu i lutym deweloperzy uzyskali 21,3 tys. pozwoleń budowę, co oznacza wzrost o 62 proc. względem analogicznego okresu sprzed roku.

Więcej...

Geo Grupa Deweloperska

 

Grupa Deweloperska GEO to niemal 28 lat doświadczenia na rynku. Z sukcesem działamy na teranie Krakowa, Wrocławia i Katowic. Działalność na rynku deweloperskim rozpoczęliśmy w 1988 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy ok. 75 inwestycji mieszkaniowych, oferując łącznie ponad 4000 mieszkań. Każdy kolejny projekt to dla nas wielka przygoda, ale też wyzwanie, ponieważ chcemy w pełni sprostać wymaganiom naszych Klientów. Wyróżniamy się wysoką jakością projektów, atrakcyjnymi lokalizacjami, innowacyjnością zastosowanych rozwiązań, perfekcją wykonania oraz dbałością o szczegóły. Obecnie mogą Państwo nabyć nasze mieszkania w Atrium Geo w Katowicach, Nowym Horyzoncie i Malinowym Zaciszu we Wrocławiu oraz w Krakowie: w Fabryce Czekolady, Białej Polanie i Kwiatowej Równinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.