Fabryka Czekolady - budynek B i C, ul. Wrocławska, Kraków

Tylko do 28 LUTEGO rabat do 30 tys. zł.

KRAKÓW, Kwiatowa Równina

DO 28 LUTEGO RABAT DO 20 TYS. ZŁ

Kraków - Prądnik Biały, Kwiatowa Równina

 Atrakcyjne cena na start sprzedaży dla pierwszych klientów

Wrocław - Stabłowice, Nowy Horyzont

 10 tyś. zł rabatu na mieszkania gotowe

Ostatni etap - budynek C, ul. Wrocławska, Kraków

Fabryka Czekolady

Malinowe Zacisze, ul. Rakowiecka, Wrocław

Tylko 24 kameralne apartamenty bezpośrednio przy parku

WYSZUKAJ SWOJE MIESZKANIE

Inwestycje

Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 14 lutego na łamach dziennika Puls Biznesu (nr 31/2017) ukazał się artykuł na temat gruntów kupowanych przez deweloperów oraz zmian w ustawie o obrocie ziemią, z wypowiedzią Piotra Kijanki, dyrektora ds. Marketingu i Sprzedaży w Grupie Deweloperskiej Geo

 

Więcej...

W dniach 18-19 lutego zapraszamy na nasze stoisko nr 15 w Centrum Targowym Chemobudowa, przy ul. Klimeckiego 14.

 

 

Więcej...

Liczba sprzedanych i wybudowanych mieszkań o małych metrażach (40-60 mkw) wciąż rośnie. Od 2008 roku przeciętna powierzchnia użytkowa lokalu zmalała z 67,8 m kw. do 58,5 m kw. - tyle wyniosła w 2015 roku.

 

 

Więcej...

Geo Grupa Deweloperska

 

Grupa Deweloperska GEO to niemal 28 lat doświadczenia na rynku. Z sukcesem działamy na teranie Krakowa, Wrocławia i Katowic. Działalność na rynku deweloperskim rozpoczęliśmy w 1988 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy ok. 75 inwestycji mieszkaniowych, oferując łącznie ponad 4000 mieszkań. Każdy kolejny projekt to dla nas wielka przygoda, ale też wyzwanie, ponieważ chcemy w pełni sprostać wymaganiom naszych Klientów. Wyróżniamy się wysoką jakością projektów, atrakcyjnymi lokalizacjami, innowacyjnością zastosowanych rozwiązań, perfekcją wykonania oraz dbałością o szczegóły. Obecnie mogą Państwo nabyć nasze mieszkania w Atrium Geo w Katowicach, Nowym Horyzoncie i Malinowym Zaciszu we Wrocławiu oraz w Krakowie: w Fabryce Czekolady, Białej Polanie i Kwiatowej Równinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.