Wrocław

Mieszkania Wrocław

Deweloper GEO oferuje mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu

Mieszkania Wrocław – Malinowe Zacisze

Wrocław, ul. Rakowiecka
zobacz więcej

Malinowe Zacisze przy ul. Rakowieckiej/Okólnej we Wrocławiu to mały, kameralny kompleks mieszkaniowy składający się z trzech czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W stylowych, a zarazem nowoczesnych w swym wyglądzie i technologii wykonania budynkach, mieszczą się dwu, trzy, cztero i pięcio-pokojowe mieszkania, o powierzchni od 40,59 m2 do 115,16 m2 (w sumie 61 mieszkań).

Mieszkanie Wrocław – Nowy Horyzont

Wrocław, ul. Łomnicka
zobacz więcej

Nowy Horyzont to spokojne miejsce w otoczeniu zieleni i duży wybór mieszkań. Deweloper przygotował specjalną obniżkę cen - najwięcej zyskać można kupując mieszkanie o większym metrażu, ale propozycja jest szeroka, więc ci którzy szukają nowego mieszkania ale mniejszego też się nie rozczarują, deweloper zachęca ceną tym bardziej, że są to ostatnie miesiące kiedy można będzie otrzymać kredyt hipoteczny na mieszkanie bez wkładu własnego. Sprzedaż mieszkań jest prowadzona przez dewelopera również w biurze przy ul. Łomnickiej 20/1, na terenie inwestycji.

Wyślij zapytanie - skontaktujemy się!

Imię i nazwisko:   
E-mail:   
Pytanie:   

Lub podaj nam swój numer - oddzwonimy!

Telefon:   
2 + 1 (słownie)*:   

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.