Dołącz do
Grupy Geo

Kraków, Katowice, Wrocław

Kariera

Jeśli chcesz związać swoją przyszłość zawodową z doświadczoną firmą, która od lat z sukcesem rozwija swoją działalność, zyskując zadowolenie Klientów, dołącz do Grupy Geo.

Szukamy osób z pasją, zaangażowanych i kreatywnych, które potrafią przekuć swoją wiedzę i doświadczenie w sukces kolejnych projektów. W zamian oferujemy pracę w dynamicznym zespole, dostęp do know-how wynikającego z 36 lat doświadczenia na rynku, a także możliwości rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV na adres:

biuro@geogrupa.pl

Osoby zainteresowane rekrutacją prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej poniższą klauzulę.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. – Dz.U. z 2016 r., poz. 922):

  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych przez Geo, Mieszkanie i Dom sp. z o.o. w Krakowie jako administratora danych osobowych, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji, jak również po jej zakończeniu, w tym na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych;
  • wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom powiązanym z Geo, Mieszkanie i Dom sp. z o.o. kapitałowo, organizacyjnie lub osobowo do celów związanych z procesami rekrutacyjnymi prowadzonymi przez te podmioty obecnie lub w przyszłości;
  • oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Ulubione ()