Katowice

Mieszkania

Nowe mieszkania na sprzedaż w Katowicach: deweloper, rynek pierwotny

ZdroweStylowe

Katowice, ul. Ceglana

Katowice - mieszkania deweloperskie w sercu Śląska

Katowice to jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i największe miasto konurbacji górnośląskiej. Przemysł wydobywczy i ciężki, którego rozwój stanowił istotny czynnik miastotwórczy, wciąż są ściśle kojarzone z Katowicami. Obecnie jednak miasto rozwija się także w innych kierunkach, będąc jednym z największych ośrodków gospodarczych w kraju. Kopalniane szyby nie stanowią już dominującego elementu krajobrazu, ustępując miejsca rozwijającej się infrastrukturze. Katowice to ważny ośrodek handlowo-usługowy, kulturalny i edukacyjny. Na ich terenie działa Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, stanowiąca wsparcie dla rozwoju gospodarczego regionu oraz kilka parków przemysłowych i technologicznych.

Wśród największych atutów miasta wymienia się m.in. dogodne położenie, dobrze rozwiniętą sieć dróg, a do ważniejszych zadań, przyciągnięcie do miasta nowych mieszkańców. Między innymi z myślą o nich rozwija się rynek nieruchomości, bardzo intensywnie budowane są nowe mieszkania w Katowicach.

Nowe mieszkania w Katowicach na sprzedaż

Nie ma większego problemu ze znalezieniem tutaj lokali o zróżnicowanym standardzie – są zarówno kawalerki, małe oraz bardzo duże mieszkania (to nie tylko lokale na obrzeżach miasta, ale również nieruchomości w centrum Katowic). Rośnie także zapotrzebowanie na większe i bardziej komfortowe lokale, dlatego znaleźć można również liczne apartamenty w Katowicach. Sprzedaż takich nieruchomości jest prowadzona także na rynku pierwotnym, dlatego nie ma większego kłopotu, żeby nabyć tego rodzaju nowe mieszkania od dewelopera w Katowicach. Miasto rozwija się coraz szybciej, można zatem przypuszczać, że będzie również dalej wzrastał popyt na mieszkania w Katowicach w centrum, ale również na obrzeżach aglomeracji.

Deweloper Katowice

Grupa Deweloperska GEO jako deweloper w Katowicach oferuje jeszcze nowe mieszkania deweloperskie w inwestycji Zdrowe Stylove. Zdrowe Stylove to osiedle mieszkań od dewelopera położone w dzielnicy Brynów. To dogodna lokalizacja, która znajduje się na tyle blisko centrum miasta, by można było łatwo i szybko dostać się w praktycznie każde miejsce w mieście. Jednocześnie osiedle jest położone w zacisznej i spokojnej okolicy oddalonej od zgiełku współczesnego miasta. GEO to deweloper aktywny w Katowicach, prowadzących wiele inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do sprawdzenia, jakie lokale mieszkalne w Katowicach proponujemy.

Ulubione ()