Wrocław

Mieszkania

Nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu: deweloper, rynek pierwotny

Faktoria Stabłowice

Wrocław

Wrocław - mieszkania deweloperskie w Wenecji północy.

Skąd nazwa "Wenecja północy"? Wszystko dzięki malowniczemu położeniu nad Odrą i jej czterema dopływami. Liczne mosty i kładki przerzucone nad miejską fosą oraz kolejka gondolowa, stanowią nie lada atrakcję dla odwiedzających. Wrocław każdego roku przyciąga setki tysięcy turystów, którzy podziwiają licznie zachowane ślady historii, jak chociażby Rynek czy Ostrów Tumski. Miasto stanowi jeden z większych w kraju ośrodków kulturalnych. Odbywają się tu festiwale muzyczne, literackie, filmowe, w tym najbardziej rozpoznawalny Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty. 
Wrocław przyciąga jednak nie tylko turystów, podziwiających jego historyczne dziedzictwo, ale także inwestorów i liczne firmy, ceniące to miejsce jako sprzyjające rozwojowi biznesu. W corocznym rankingu, przygotowywanym przez firmę doradczą Mercer w 2015 roku, Wrocław znalazł się wśród 230 miast, w których żyje się najlepiej. Doceniono go także w zestawieniu miast, które ubiegają się o miano centrów biznesowych, wskazując m. in. na prężnie rozwijającą się infrastrukturę.

W uzasadnieniu wyboru 10 najbardziej atrakcyjnych do zamieszkania polskich miast według Poland Sotheby's International Realty można przeczytać, że „dynamiczna i wielokulturowa stolica Dolnego Śląska przyciąga nie tylko urodą, ale również atmosferą. To jedna z najbardziej „zachodnich” polskich aglomeracji i silnie rozwijający się ośrodek biznesowy.” Z myślą o dalszym rozwoju miasta i wygodzie mieszkańców, deweloperzy budują nowe mieszkania we Wrocławiu.

Nowe mieszkania we Wrocławiu na sprzedaż

Trudno przyciągnąć nowych inwestorów i nowych Wrocławian, gdy nie zapewni się mieszkańcom odpowiednich warunków bytowych oraz mieszkaniowych. Dlatego władze starają się ułatwić zakup mieszkania we Wrocławiu. Służą temu nie tylko rządowe programy, jak MdM i ale także działania sprawiające, żeby we Wrocławiu deweloper będzie miał odpowiednie warunki do inwestycji. Dzięki temu mieszkańcy mogą znaleźć we Wrocławiu nieruchomości na sprzedaż o bardzo zróżnicowanym standardzie. Singlom często wystarczają kawalerki, rodziny poszukują przeważnie nieco większych lokali mieszkalnych. Coraz częściej wszystkie te potrzeby lokalny rynek jest w stanie zaspokoić. To sprawia, że bez problemu można znaleźć najtańsze mieszkania we Wrocławiu (np. na peryferiach miasta, ale nie tylko), jak również lokale o zdecydowanie wyższym standardzie (dostępne są także na przykład liczne apartamenty we Wrocławiu na sprzedaż).

Wrocław deweloper

Grupa Deweloperska GEO realizuje dwie inwestycję we Wrocławiu. W Stabłowicach powstaje Nowy Horyzont, natomiast u zbiegu ulic Rakowieckiej i Okólnej można znaleźć propozycję nowych mieszkań w Malinowym Zaciszu. Nasze oferty sprzedaży mieszkań we Wrocławiu są bardzo zróżnicowane. Zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży. Nasze nieruchomości we Wrocławiu to mieszkania budowane z wykorzystaniem nowoczesnych technik i materiałów, niezwykle ergonomicznie zaprojektowane. Już dziś sprawdź nasze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu.

Ulubione ()