Nowe mieszkania, nieruchomości na sprzedaż Stabłowice – Wrocław

Faktoria Stabłowice

Wrocław

Stabłowice to jedno z najmłodszych wrocławskich osiedli, zlokalizowane w jego północno-zachodniej części, na terenie dzielnicy Fabryczna. Wieś o tej nazwie włączono do miasta pod koniec lat 20-tych XX wieku. Można zaliczyć je do najszybciej rozwijających się osiedli Wrocławia.

Stabłowice uznawane są za rejon najczystszy i charakteryzujący się najniższą uciążliwością akustyczną. Cechy te, w połączeniu ze znajdującymi się w okolicy licznymi lasami, parkami, terenami zielonymi i rekreacyjnymi sprawiają, że mieszkanie w Stabłowicach chętnie wybierają osoby aktywne, uprawiające sport oraz rodziny z dziećmi. Dla miłośników spacerów i właścicieli psów to idealna przestrzeń do życia.

Mieszkania we Wrocławiu w dzielnicy Stabłowice

Właśnie z myślą osobach ceniących spokój i obcowanie z naturą, powstają nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu Stabłowice. To miejsce niezwykle atrakcyjne, posiadające ogromny potencjał rozwojowy. Nic dziwnego, że niejeden deweloper Wrocław Stabłowice wybrał na miejsce swojej inwestycji. Również Grupa Deweloperska GEO realizuje we wrocławskich Stabłowicach inwestycję Nowy Horyzont.

Rejon ten wciąż się rozwija, a w okolicy są liczne szkoły i przedszkola, szpital wojewódzki. Nieustannie napływają tutaj nowi mieszkańcy i powstają nowe mieszkania Stabłowice Wrocław, poza tym, w okolicy rozwinęła się i rozbudowała infrastruktura handlowo-usługowa oraz rekreacyjna. Jest to bardzo ważne dla zapewnienia najwyższego komfortu mieszkańcom. To wszystko sprawia, że mieszkania w Stabłowicach zyskują na jeszcze większą atrakcyjność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z Biurem Obsługi. W Stabłowicach we Wrocławiu mieszkania czekają właśnie na Was. Zapraszamy!

Ulubione ()