Kraków

Mieszkania

Nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie: deweloper, rynek pierwotny

Mazowiecka 72

Kraków, ul. Mazowiecka

Fabryka Czekolady

Kraków, ul. Wrocławska

Kwiatowa Równina

Kraków, ul. Pękowicka

ul. Głowackiego 10
30-085 Kraków

tel. 12 623 21 82
info@geogrupa.pl

Kraków - mieszkania deweloperskie w mieście królów

Zamek Królewski, Rynek, Sukiennice, Stare Miasto czy Kościół Mariacki to miejsca, które kojarzymy, nawet jeśli nie było nam dane odwiedzić dawnej stolicy Polski. Kraków to cel wycieczek turystów z kraju i z zagranicy. Każdego roku miasto odwiedzają miliony ludzi, chcących zobaczyć jego historyczną odsłonę, a także nowe oblicze stale rozwijającej się stolicy Małopolski, która w 2000 roku, jako pierwsze polskie miasto, została uznana za Europejską Stolicę Kultury.

Kraków cenią nie tylko turyści, ale też inwestorzy. To prężnie rozwijający się ośrodek biznesowy, zagłębie krajowego outsourcingu, a także siedziba wielu zagranicznych firm, które tworzą tu swoje centra badawczo-rozwojowe.

Kraków to także miasto studenckie. Po Warszawie, to największy ośrodek akademicki w Polsce. Mury 23 uczelni wyższych każdego roku opuszcza ponad 50 tys. absolwentów. Według Diagnozy Społecznej 2015, Kraków zajmuje trzecią pozycję wśród polskich miast, w których żyje się najlepiej. Nie dziwi więc, że powstają tu nowe osiedla, gwarantujące komfort i wygodę życia, w otoczeniu odpowiadającym najwyższym standardom. Wszystko dlatego, że Kraków i nowe mieszkania to połączenie, które jest nie tylko oczekiwane, ale jest także symbolem prężnego rozwoju – tam, gdzie wzrasta liczba mieszkańców, tam potrzeba także coraz więcej lokali mieszkalnych.

Nowe mieszkania w Krakowie na sprzedaż

Zakup mieszkania w Krakowie z rynku pierwotnego to doskonała inwestycja nie tylko jako zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych, ale również jako źródło dochodu, kupno nieruchomości w centrum miasta Krakowie to przecież także późniejsza możliwość wynajmu mieszkań, których poszukuje wielu studentów co roku. Duży popyt na lokale w centrum Krakowa, ale również na peryferiach, sprawia, że oferty sprzedaży mieszkań w Krakowie próbują sprostać rosnącym wymaganiom kupujących. Na rynku dostępne są zarówno kawalerki, mieszkania o małym metrażu, jak i lokale wielopokojowe. Bez problemu można znaleźć także apartamenty w Krakowie na sprzedaż o wysokim standardzie.

Deweloper Kraków

Grupa Deweloperska GEO na terenie Krakowa realizuje aktualnie jedną inwestycję. Nowe mieszkania deweloperskie dostępne są w dzielnicy Kraków Krowodrza, w inwestycji Mazowiecka 72. To nowoczesna inwestycja i świetna lokalizacja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy nowe mieszkania w Krakowie na sprzedaż o zróżnicowanym standardzie, co sprawia, że każdy klient znajdzie dla siebie odpowiedni lokal mieszkalny. Już dziś warto sprawdzić, jakie mieszkania w Krakowie i okolicy oferuje Grupa Deweloperska GEO.

Już wyprzedana inwestycja: Fabryka Czekolady na ul. Wrocławskiej w dzielnicy Krowodrza oraz inwestycja Kwiatowa Równina (Kraków Prądnik Biały).

Ulubione ()