Nowe mieszkania, nieruchomości na sprzedaż - Prądnik Biały - Kraków

Kwiatowa Równina

Kraków, ul. Pękowicka

Dzielnica  Krakowa Prądnik Biały swoją nazwę zawdzięcza wsi, którą włączono do miasta w pierwszej połowie XX wieku. Obecnie jest to jedna z najbardziej popularnych dzielnic. Swoje mieszkanie w Prądniku Białym znalazło ponad 65 tysięcy osób. Kulturalnym centrum dzielnicy jest Dworek Białoprądnicki, wzniesiony na miejscu wcześniejszego zespołu pałacowego. Wiele atrakcji znajdą tu zarówno najmłodsi, jak i starsi mieszkańcy. W dworku odbywają się m. in. koncerty, spektakle, wystawy. Mieszkanie w tej części miasta to również dostęp do galerii handlowych w niedalekiej odległości oraz do najczystszego powietrza w Krakowie.

Mieszkania w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały

Grupa Deweloperska GEO oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie Prądnik Biały w dwóch inwestycjach: Kwiatowa Równina i Biała Polana. Zlokalizowane przy ulicy Pękowickiej kameralne osiedla to idealny wybór dla tych, którzy cenią ciszę, spokój i wypoczynek na łonie natury, a jednocześnie nie chcą tracić kontaktu z miastem. Dominująca w tej części Prądnika Białego niska i mało intensywna zabudowa oraz liczne tereny zielone stwarzają warunki do spokojnego i wygodnego mieszkania zwłaszcza, że w okolicy znajduje się niezbędna infrastruktura. Bez wątpienia Prądnik Biały i nowe mieszkania to idealne połączenie dla każdego, kto szuka miejsca na osiedlenie się. Kraków to niezwykle urokliwe miasto, ale nie tylko dzięki wspaniałym zabytkom. Budowane w Krakowie (Prądnik Biały) mieszkania powstają właśnie w okolicy, która ma również swój duży udział w tworzeniu klimatu miasta, jego niezwykłego pejzażu i wszystkiego tego, co najlepsze ma do zaoferowania natura. Nasze nowe mieszkania Kraków (Prądnik Biały)  nie bez powodu powstają na osiedlu nazwanym  Kwiatowa Równina. Te wdzięczne określenia doskonale oddają klimat i nastrój tego miejsca.

Mieszkanie w Krakowie na Prądniku Białym to czysta przyjemność i po prostu radość z życia. Zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży. Kraków Prądnik Biały i mieszkania Grupy Deweloperskiej GEO już na Was czekają!

Ulubione ()