Nowe mieszkania, nieruchomości na sprzedaż Krowodrza - Kraków

Mazowiecka 72

Kraków, ul. Mazowiecka

Fabryka Czekolady

Kraków, ul. Wrocławska

Krowodrza jest obecnie jedną z najbardziej prestiżowych i najmodniejszych dzielnic Krakowa. Lokalizacja ta jest niezwykle ceniona, ze względu na bliskość centrum, położenie tuż obok Starego Miasta oraz w odległości około kilometra od trasy wyjazdowej na autostradę A4.

Mieszkania w Krakowie w dzielnicy Krowodrza

Nowe mieszkanie w Krakowie Krowodrza przy ulicy Wrocławskiej to komfort łatwego i szybkiego dostępu do najważniejszych punktów w mieście. Okolica ta jest dobrze skomunikowana, a wszelkie podstawowe potrzeby można zrealizować, korzystając z rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej, począwszy od małych sklepików, dużych sklepów aż do Nowego Kleparza. W okolicy z łatwością można znaleźć miejsca wypoczynku i rekreacji, chociażby Park Krowoderski, park Wyspiańskiego czy Młynówka Królewska. Natomiast zwolennicy spotkań towarzyskich mają do dyspozycji liczne kawiarnie, restauracje i kluby, a do Rynku Głównego można przejść się na spacer. Wszystkie te czynniki świadczą o jednym -mieszkania w Krakowie Krowodrza na  ul Wrocławskiej to najlepszy wybór w królewsko-stołecznym mieście. Do wspomnianej dzielnicy coraz częściej przeprowadzają się zarówno całe rodziny, jak i młodzi single. Mieszkania Krowodrza Kraków to adres, którym warto się pochwalić.

Przed laty przy ulicy Wrocławskiej, zlokalizowanej w północnej części dzielnicy Krowodrza, znajdowała się fabryka czekolady znanej marki Wawel. Dziś na jej terenie tworzymy najsłodszy adres w Krakowie, realizując inwestycję Fabryka Czekolady. Nasze nowe mieszkania Krowodrza zyskują w ten sposób nowy, sentymentalny wymiar. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Krowodrza mieszkania czekają na swoich lokatorów. Może właśnie na Ciebie!

Ulubione ()