Nowe mieszkania, nieruchomości na sprzedaż ul. Rakowiecka i Okolna Rakowiec – Wrocław

Rakowiec to osiedle we wschodniej części Wrocławia. Odnosząc się do podziału miasta sprzed 1990 roku, teren ten należy do dzielnicy Krzyki. To malownicza okolica, położona na lewym brzegu Odry i na obu brzegach wpadającej do niej rzeki Oławy.

Mieszkanie w tej części Wrocławia zachwycą wszystkich, którzy cenią sobie spokój, ciszę oraz bliskość natury. Liczne tereny zielone z pewnością zwrócą uwagę fanów spacerów, biegania czy jazdy na rowerze. Dominująca niska, jednorodzinna zabudowa pozwoli czuć się, jakbyśmy mieszkali poza miastem, tymczasem zaledwie kilkanaście minut spaceru wystarczy, by znaleźć się w samym centrum Wrocławia.

Mieszkania we Wrocławiu w dzielnicy Rakowiec

Właśnie tam u zbiegu ulic Rakowieckiej i Okólnej powstał kolejny we Wrocławiu projekt Grupy Deweloperskiej Geo - Malinowe Zacisze. Na lokatorów czekają tam wygodne i funkcjonalne nowe mieszkania. Dlatego jeśli szukasz nowego mieszkania we Wrocławiu, polecamy ciche i spokojne rejony położone przy ulicy Rakowieckiej i Okólnej, w dzielnicy Krzyki. Warto zwrócić uwagę na dodatkowe atrakcje: nowe mieszkania we Wrocławiu ul. Okólna i ul. Rakowiecka to bezpośrednie sąsiedztwo Parku na Niskich Łąkach,  a także Lasu Rakowieckiego,  w których znaleźć można wyjątkowy starodrzew. To niezwykła gratka dla wszystkich miłośników bliskiego kontaktu z naturą, dla wielbicieli pięknych krajobrazów, a dla rodzin z dziećmi – miejsca bezpiecznych spacerów.

Zapraszamy do kontaktu i do obejrzenia naszej inwestycji. Apartamenty ul. Rakowiecka Wrocław czekają właśnie na Was! To doskonały adres dla tych osób, które cenią sobie spokój i wygodę. Mieszkania we Wrocławiu ul Okólna i ul. Rakowiecka to już gotowa inwestycja, która posiada pozwolenie na użytkowanie Zapraszamy!

Ulubione ()