Wróć do listy aktualności
24 Październik 2016

Grupa Deweloperska Geo ekspertem portalu Infor.pl

Miło nam poinformować, że Grupa Geo została partnerem eksperckim portalu Infor.pl. W naszej zakładce publikowane są materiały dotyczące rynku nieruchomości. To cenna wiedza dla wszystkich przymierzających się do zakupu mieszkania.

W naszej zakładce dostępne są już cztery materiały. 

W pierwszym artykule „Rośnie współzależność nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych” przeczytają Państwo o tym, dlaczego warto inwestować w mieszkania w sąsiedztwie biurowców.

W kolejnej publikacji „Nowe mieszkanie tańsze niż używane?”można poznać czynniki wpływające na cenę nieruchomości. Czy lokal z drugiej ręki może okazać się droższy od nowego?  

„Wnioski o dofinansowanie w programie MdM na lata 2017 i 2018” to z kolei najświeższe informacje dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania zakupu własnego „M” ze środków rządowych.

Innym tematem, który poruszyliśmy to różnica między ceną transakcyjną i ofertową. Z artykułu „Jak negocjować cenę mieszkania z deweloperem” można dowiedzieć się z czego wynikają dysproporcje w cenie nieruchomości z ogłoszenia w porównaniu do ostatecznej.

Zachęcamy do śledzenia naszej zakładki na bieżąco! http://bit.ly/infor_Geo

Ulubione ()