Grupa Geo o sprzedaży mieszkań w sieci

Jak sprzedawać i kupować mieszkania przez Internet? Radzi Piotr Kijanka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo:

Grupa Geo komentuje sytuację na rynku wynajmu

Z przeprowadzonych przez Eurostat badań wynika, że Polacy wynajmują najgorsze mieszkania w Europie. 

Grupa Deweloperska Geo ekspertem portalu Infor.pl

Miło nam poinformować, że Grupa Geo została partnerem eksperckim portalu Infor.pl. W naszej zakładce publikowane są materiały dotyczące rynku nieruchomości. To cenna wiedza dla wszystkich przymierzających się do zakupu mieszkania.

Grupa Geo o negocjacjach z deweloperem dla Gazety Wyborczej

Szukając mieszkania, w pierwszej chwili nasi klienci sugerują się ceną ofertową. Tymczasem, często cena transakcyjna może różnić się nawet o kilka procent.

Rzeczpospolita: Grupa Geo zachęca do inwestycji mieszkaniowych w zagłębiach biurowych

12 września 2016 roku w Rzeczpospolitej w dodatku „Nieruchomości” ukazał się komentarz Piotra Kijanki, Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo.

Wywiad z Piotrem Kijanką, Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu Grupy Geo w Gazecie Wyborczej

Zmiany w przepisach nie powstrzymają hossy na rynku mieszkań – to główne przesłanie  wywiadu z Piotrem Kijanką, Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu w Grupie Geo, który ukazał się 7 września 2016 roku na łamach Gazety Wyborczej. 

Adam Zaremba-Śmietański, Prezes Grupy Deweloperskiej Geo człowiekiem miesiąca

Miło nam poinformować, że Adam Zaremba – Śmietański, prezes i założyciel Grupy Deweloperskiej Geo został uznany za człowieka miesiąca według Małopolskiego Przeglądu Nieruchomości.

Nowe mieszkania tańsze niż z rynku wtórnego?

Na wartość nieruchomości składa się wiele czynników. - Standard i jakość wykończenia, układ mieszkania, infrastruktura osiedla, położenie lokalu w budynku, dostępność komunikacji miejskiej czy prestiż dzielnicy – to tylko kilka z nich – wylicza w artykule dla Rzeczpospolitej Piotr Kijanka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo.

Na czym polega zależność nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych? Komentarz Grupy Geo w Gazecie Finansowej

Kapitał ludzki to najważniejszy czynnik napędowy gospodarki, w tym także branży nieruchomości –podkreśla Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo. (...)

Grupa Geo z Certyfikatem Firmy Wiarygodnej Finansowo

Miło nam poinformować, że Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.otrzymała certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo.
To potwierdzenie, że spółka nie posiada zaległego zadłużenia ujawnionego w:

Nagroda dla Atrium Geo w Katowicach

Nasza inwestycja Atrium Geo zdobyła III miejsce w organizowanym przez Portal RynekPierwotny.pl  konkursie na Najlepszą Inwestycję prezentowana  Nagroda dotyczy kategorii Najlepsza Inwestycja w Katowicach.

Debiut obligacji Grupy Geo na Catalyst

21 czerwca na rynku obligacji GPW Catalyst zadebiutujowały obligacje Geo Grupy Deweloperskiej.Celem emisji jest przede wszystkim pozyskanie finansowania na nowe projekty mieszkaniowe w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.  

Grupa Deweloperska Geo została partnerem Karty Dużej Rodziny

Masz Kartę Dużej Rodziny? Otrzymasz bon na wyposażenie mieszkania. Grupa Deweloperska Geo została partnerem Karty Dużej Rodziny. Dzięki temu, rodziny z co najmniej trójką dzieci przy zakupie mieszkania mogą otrzymać bon o wartości 5 tyś. zł na wykończenie własnego „M”. Program obowiązuje w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.

Ulubione ()