Wróć do listy aktualności
05 Sierpień 2016

Nagroda dla Atrium Geo w Katowicach

Nasza inwestycja Atrium Geo zdobyła III miejsce w organizowanym przez Portal RynekPierwotny.pl  konkursie na Najlepszą Inwestycjęprezentowana  Nagroda dotyczy kategorii Najlepsza Inwestycja w Katowicach.

Użytkownicy portalu ocenili ponad 1 900 inwestycji pod kątem lokalizacji, architektury oraz stosunku cena/standard. Oddanych zostało prawie 114 000 głosów. 

Na podstawie oddanych głosów powstał ranking najlepiej ocenianych inwestycjihttp://RynekPierwotny.pl/ranking-inwestycji-2016.

Cieszymy się z niniejszego prestiżowego wyróżnienia zwłaszcza,  że nagroda to wyraz tego, że inwestycja została  doceniona przez osoby korzystające z  portalu czyli klientów.

Internauci swoimi głosami, w miły sposób potwierdzili słuszność wyboru Atrium Geo jako najlepszej inwestycji na całe życie.

Atrium GEO w Katowicach to dwa kameralne, czteropiętrowe budynki,  pomiędzy nimi stworzyliśmy przyjazny, zielony dziedziniec, gdzie mieszkańcy mogą chwilę odpocząć od codziennego tempa życia, a dzieci pobawić się w bezpiecznym miejscu.  Lokatorzy Atrium Geo doceniają bliskość popularnego i chętnie wybieranego przez mieszkańców Katowic parku Kościuszki, gdzie do woli można spacerować czy uprawiać sport.

W okolicy znajdują się także szkoły, apteki i inne ważne punkty użyteczności publicznej. Niewątpliwym atutem Atrium Geo jest połączenie dzielnicy Brynów z centrum miasta i aglomeracją śląską. Dojazd do ścisłego centrum trwa ok 10 min. samochodem i kilkanaście minut środkami komunikacji publicznej.

 Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego biura w Katowicach

Ulubione ()