Wróć do listy aktualności
08 Wrzesień 2016

Wywiad z Piotrem Kijanką, Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu Grupy Geo w Gazecie Wyborczej

Zmiany w przepisach nie powstrzymają hossy na rynku mieszkań – to główne przesłanie  wywiadu z Piotrem Kijanką, Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu w Grupie Geo, który ukazał się 7 września 2016 roku na łamach Gazety Wyborczej. 

Piotr Kijanka podjął się próby prognozy sytuacji na rynku mieszkań. Jego zdaniem do końca roku utrzyma się wysoki popyt na nieruchomości, co będzie spójne również z aktywnością deweloperów. W wywiadzie można również przeczytać o tym, dlaczego wygaszanie programu „Mieszkanie dla Młodych” nie będzie zagrożeniem zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. 

W tekście nie zabrakło również informacji o planach na przyszłość Grupy Geo, która zapowiada się intensywnie.

W październiku wybieramy się targi w Krakowie i Wrocławiu, później zorganizujemy dni otwarte w naszych inwestycjach. Poza tym, w drugiej połowie roku będziemy realizować duże projekty – drugi etap Malinowego Zacisza we Wrocławiu, a także rozbudujemy Kwiatową Równinę i Fabrykę Czekolady w Krakowie. Mamy również ambitne plany na 2017 rok – w Krakowie rozpoczniemy budowę dwóch zupełnie nowych inwestycji. Nowe osiedle pojawi się także w Katowicach – mówił Piotr Kijanka.

Cały wywiad dostępny poniżej. Zachęcamy do lektury!

Ulubione ()