Wróć do listy aktualności
06 Luty 2018

GRUPA GEO NA TEMAT MIESZKANIA DLA SINGLA

Atrakcyjna lokalizacja, niewielki metraż, a przede wszystkim dostępny budżet to najważniejsze aspekty, które bierze pod uwagę singiel planujący zakup nieruchomości. Jakie lokum najlepiej spełni jego wymagania?

Jedną z kluczowych decyzji jest wybór odpowiedniego metrażu. Single bardzo często decydują się na niewielkie kawalerki typu studio z aneksem kuchennym. Od nowego roku minimalny metraż powinien wynosić 25 m². Czy taka wielkość jest wystarczająca dla osoby mieszkającej w pojedynkę?

- Mieszkanie jest inwestycją na wiele lat, dlatego podczas zakupu należy pomyśleć o jego przyszłości, o ewentualnej sprzedaży bądź wynajmie. Nigdy nie wiemy, ile osób może kiedyś tam zamieszkać. Jeżeli budżet na to pozwala, zalecamy klientom kupowanie nieco większych lokali. Przestrzeń z pewnością podniesie komfort użytkowania - podkreśla Ewa  Foltańska-Dubiel, wiceprezes Grupy Deweloperskiej Geo.

Jakie inne czynniki wpływają na ostateczną decyzję zakupową? Czy takiej osobie trudniej jest otrzymać kredyt? Przeczytajcie wypowiedź naszego eksperta w artykule opublikowanym 05.02 na portalu dziennik.pl.

Zachęcamy do lektury!

http://bit.ly/Jakie-mieszkanie-dla-singla

Ulubione ()