Wróć do listy aktualności
20 Grudzień 2017

GRUPA GEO NA TEMAT OSTATNIEJ SZANSY NA DOPŁATY MDM

Rządowy program MdM dobiega końca. Ostatnia szansa na uzyskanie dopłaty do mieszkania to początek stycznia 2018 roku. Chętnych nie brakuje, a pieniądze mogą skończyć się nawet w ciągu tygodnia.

2 stycznia zostanie odblokowana ostatnia pula pieniędzy - 381 mln zł, które, jak podaje Home Broker, powinny wystarczyć dla około 16 tys. kredytobiorców.

Od dłuższego czasu zauważamy rosnące zainteresowanie lokalami oferowanymi w programie Mieszkanie dla Młodych. Wymogi spośród naszych inwestycji spełnia osiedle Nowy Horyzont we Wrocławiu - mówi Piotr Kijanka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo. - Jednak w tych ostatnich tygodniach ruch jest tam o wiele bardziej wzmożony. Rzeczywiście wszystko wskazuje na to, że ilość wniosków w ostatnim etapie będzie rekordowa, dlatego warto się pospieszyć - dodaje.

Pierwszą rzeczą, której należy dopilnować, gdy już zdecydujemy się na konkretną nieruchomość, jest spisanie umowy deweloperskiej, która zabezpiecza interesy zarówno kupującego, jak i sprzedającego.

Co jeszcze należy zrobić, aby zdążyć z wnioskiem w pierwszych dniach nowego roku? W jaki sposób zwiększyć swoje szanse? Na te pytania odpowiada nasz ekspert w artykule opublikowanym 20.12.2017 r. na portalu dziennik.pl.

Zachęcamy do lektury!

http://bit.ly/MdM-last-minute

Ulubione ()