Wróć do listy aktualności
14 Luty 2018

GRUPA GEO NA TEMAT PREFERENCJI MIESZKANIOWYCH POLAKÓW

Polacy cenią sobie przede wszystkim dogodną lokalizację mieszkania, a dopiero później analizują koszty jej zakupu. Dlaczego atrakcyjne położenie nieruchomości jest dla nas ważniejsze od jego ceny?

 Polacy biorą pod uwagę nie tylko sam koszt zakupu mieszkania, ale i późniejsze koszty ściśle związane z jego usytuowaniem. Dobry dojazd do pracy pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i cenny czas. Podobnie jest z bliskością punktów usługowych, gastronomicznych czy ośrodków zdrowia.

- Lokalizacja była, jest i będzie wyznacznikiem atrakcyjności nieruchomości. Polacy zdają sobie z tego sprawę i dlatego przywiązują do niej tak dużą wagę. Oczywiście pojęcie dobrej lokalizacji może być pojęciem względnym. W każdym dużym mieście istnieją przecież osiedla, które nie są położone w ścisłym centrum, a jednak cieszą się niemałym powodzeniem. Kluczowe jest to, aby inwestycja była dobrze skomunikowana z najważniejszymi punktami miasta - mówi Ewa Foltańska-Dubiel, wiceprezes Grupy Deweloperskiej Geo.

Jakie inne czynniki wpływają na wybór dogodnej lokalizacji nieruchomości? Przeczytajcie wypowiedź naszego eksperta w artykule opublikowanym 12.02.2018 r. na portalu dziennik.pl.

Zachęcamy do lektury!

http://bit.ly/Lokalizacja-wazniejsza

Ulubione ()