Wróć do listy aktualności
20 Czerwiec 2018

GRUPA GEO NOMINOWANA W KONKURSIE NA KRAKOWSKIEGO DEWELOPERA ROKU 2018

Inwestycja Fabryka Czekolady Grupy Deweloperskiej Geo zawalczy w tegorocznym konkursie o tytuł Krakowskiego Dewelopera oraz statuetkę Złotego Sokoła. Wytypowany kompleks mieszkaniowy to symbol zmian, które dokonują się nie tylko w Krowodrzy, ale i w całym Krakowie.

Grupie Geo udała się trudna sztuka ulokowania pięciu sześciokondygnacyjnych budynków w niezbyt rozległej przestrzeni po dawnych zakładach ZPC Wawel. Obiekty te okalają spory zielony dziedziniec, wewnątrz którego możemy zobaczyć między innymi odnowione urządzenia dawnej fabryki.

Inwestor zadbał o to, żeby wszystkie znajdujące się tu mieszkania, a jest ich 230, miały balkony i tarasy (lokale na parterze dysponują ogródkami). Atutem jest duża liczba miejsc postojowych w garażu podziemnym (178) i komórek lokatorskich (160).

Nie ukrywam, że prawdziwym wyzwaniem była dla nas budowa tak dużego obiektu w terenie zurbanizowanym, w którym dominowała starsza zabudowa i gdzie sąsiedztwo innych obiektów wymagało dużej staranności w prowadzeniu prac budowlanych - podkreśla prezes Joanna Zaremba-Śmietańska.

Co wyróżnia inwestycję Fabryka Czekolady? Artykuł z wypowiedzią naszego eksperta został opublikowany na łamach Dziennika Polskiego w dniu 20.06.2018 r.

Informacje na temat konkursu można odnaleźć na stronie internetowej dziennika:

http://bit.ly/Konkurs-Krakowski-Deweloper-roku-2018

Zachęcamy do lektury!

Ulubione ()