Wróć do listy aktualności
31 Maj 2017

Grupa Geo o czynnikach wpływających na wartość mieszkań

Decydując się na zakup mieszkania, kierujemy się różnymi kryteriami. Wielkością, lokalizacją czy standardem wykończenia. I to właśnie takie cechy mają zasadniczy wpływ na cenę lokalu, dlatego nie powinno dziwić, że podobne do siebie metrażem mieszkania różnią się pod tym względem znacząco. Co w takim razie najbardziej wpływa na wartość zakupionego M?

- Inwestycje zlokalizowane blisko centrum zawsze będą bardziej prestiżowe niż te znajdujące się na obrzeżach miasta - ocenia Piotr Kijanka, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo. - Nie oznacza to jednak, że inne dzielnice są mniej pożądane. W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie mieszkaniami położonymi blisko terenów zielonych, z dala od zgiełku, który panuje w centrum - dodaje.

Wycenę nieruchomości sporządza rzeczoznawca majątkowy, który skrupulatnie analizuje szereg czynników. Jakie z nich są najważniejsze? Więcej na ten temat przeczytacie w artykule opublikowanym na portalu Infor.pl.

http://mojafirma.infor.pl/nieruchomosci/nieruchomosci/kupno-sprzedaz-nieruchomosci/757580,Jakie-czynniki-wplywaja-na-wartosc-mieszkania.html

Zapraszamy do lektury!

Ulubione ()