Wróć do listy aktualności
16 Listopad 2018

GRUPA GEO O NAJLEPSZEJ DZIELNICY KRAKOWA

Najbardziej rozchwytywanymi dzielnicami Krakowa wcale nie są te leżące w ścisłym centrum, ale te nieco od niego oddalone. Na tej liście znajduje się m.in. Krowodrza. Co takiego ma w sobie ten rejon Krakowa?

Przy wyborze mieszkania jedną z kluczowych kwestii jest lokalizacja. Krowodrza pod tym względem prezentuje się naprawdę nieźle. Do centrum miasta mamy zaledwie 2,5 km. W najbliższej okolicy nie brakuje także mniejszych punktów handlowych oraz centrów biznesowych.

- Ogromną zaletą Krowodrzy jest węzeł komunikacyjny. Mieszkańcy tej dzielnicy mają blisko pętlę tramwajową i autobusową oraz stację kolejową. Wszystkie te czynniki powodują, że Krowodrza uchodzi za niezwykle wygodne miejsce do życia, co jednocześnie przekłada się na ceny mieszkań - mówi prezes Grupy Deweloperskiej Geo Ewa Foltańska-Dubiel.

Jak prezentują się ceny mieszkań w dzielnicy Krowodrza? Czy zapłacimy tu więcej niż w innych częściach Krakowa? Artykuł z wypowiedzią naszego eksperta został opublikowany na portalu rynekpierwotny.pl w dniu 16.11.2018 r.

Zachęcamy do lektury!

http://bit.ly/Krowodrza-najlepsza-dzielnica-Krakowa

Ulubione ()